CEEB 22-23 (1) - Fòrum

dg. 27/11/2022 21:42

Parcials

Creat per OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017


 

 

Pre Benjamí (32)

0,0 km

7 C

 

 

Nom

Temps

 

Jon Aguilar Miñana

23:38

3:52

8:55

13:13

14:44

17:34

21:30

22:33

23:38

Escola del Mar

3:52

5:03

4:18

1:31

2:50

3:56

1:03

1:05

Marina Alvà Alvarez

20:44

4:16

6:44

10:38

11:43

14:28

18:44

19:41

20:44

Escola del Mar

4:16

2:28

3:54

1:05

2:45

4:16

0:57

1:03

Zoe Barrufet Benítez

23:31

4:01

8:22

13:22

14:30

17:21

21:33

22:45

23:31

Escola del Mar

4:01

4:21

5:00

1:08

2:51

4:12

1:12

0:46

Laura Bastida Vidal

19:53

2:51

6:14

9:55

11:07

13:23

17:52

18:56

19:53

Escola Orlandai

2:51

3:23

3:41

1:12

2:16

4:29

1:04

0:57

Quim Borràs Alibés

25:12

4:17

7:21

12:40

15:00

18:00

23:53

24:45

25:12

Escola Baldiri Reixac

4:17

3:04

5:19

2:20

3:00

5:53

0:52

0:27

Aina De Gispert Matute

25:23

4:16

7:22

12:50

15:06

17:43

23:59

24:54

25:23

Escola Baldiri Reixac

4:16

3:06

5:28

2:16

2:37

6:16

0:55

0:29

Alan Fayed Llarch

17:18

2:38

4:28

7:03

9:12

10:59

15:24

16:47

17:18

8:12

Escola Orlandai

2:38

1:50

2:35

2:09

1:47

4:25

1:23

0:31

*51

Julia Gonzalez Bernabeu

13:24

1:45

3:34

5:50

6:53

9:11

12:12

12:53

13:24

Escola del Mar

1:45

1:49

2:16

1:03

2:18

3:01

0:41

0:31

Teo Herrero Garriga

25:12

4:18

7:00

13:11

15:06

18:00

23:44

24:36

25:12

Escola Baldiri Reixac

4:18

2:42

6:11

1:55

2:54

5:44

0:52

0:36

Anna Linares Giralt

26:27

3:05

7:26

11:34

12:45

17:36

24:39

25:29

26:27

Escola del Mar

3:05

4:21

4:08

1:11

4:51

7:03

0:50

0:58

Martí López López

17:57

3:09

6:20

9:22

11:49

13:24

16:30

17:25

17:57

Escola Claret

3:09

3:11

3:02

2:27

1:35

3:06

0:55

0:32

Roc Lopez Montes

24:40

4:18

8:24

15:22

16:33

18:58

22:43

23:51

24:40

Escola del Mar

4:18

4:06

6:58

1:11

2:25

3:45

1:08

0:49

Oriol Martí Llompart

17:55

3:09

6:30

9:37

12:03

13:34

16:38

17:29

17:55

Escola Claret

3:09

3:21

3:07

2:26

1:31

3:04

0:51

0:26

Bruno Martínez Cestero

16:48

3:22

7:58

10:33

11:17

12:43

15:13

15:49

16:48

Independent

3:22

4:36

2:35

0:44

1:26

2:30

0:36

0:59

Marcel Martínez Lamela

16:26

2:55

4:38

7:07

9:21

11:03

15:06

15:44

16:26

8:04

Escola Orlandai

2:55

1:43

2:29

2:14

1:42

4:03

0:38

0:42

*51

Gala Mateo Guerrero

23:14

3:30

8:23

12:59

14:02

17:20

21:16

22:18

23:14

Escola del Mar

3:30

4:53

4:36

1:03

3:18

3:56

1:02

0:56

Biel Meseguer Andreu

20:30

3:44

6:38

11:01

12:55

14:42

19:31

20:08

20:30

Escola Bogatell

3:44

2:54

4:23

1:54

1:47

4:49

0:37

0:22

Valentina Pereira Molins

16:06

2:32

4:17

6:59

9:26

10:58

14:30

15:05

16:06

7:33

Escola Orlandai

2:32

1:45

2:42

2:27

1:32

3:32

0:35

1:01

*51

Elia Porta Ontiveros

23:21

4:20

7:07

12:10

14:53

18:13

21:42

22:45

23:21

Escola del Mar

4:20

2:47

5:03

2:43

3:20

3:29

1:03

0:36

Àxel Recoder Sarroca

16:50

3:24

5:05

7:44

9:43

11:46

15:23

16:08

16:50

8:42

Escola Orlandai

3:24

1:41

2:39

1:59

2:03

3:37

0:45

0:42

*51

Alexander Remez Saltanov

27:54

4:00

7:16

13:27

15:35

19:33

25:06

26:43

27:54

Escola del Mar

4:00

3:16

6:11

2:08

3:58

5:33

1:37

1:11

Leo Rivero De Aguilar Martin

21:42

5:40

9:34

13:24

14:57

17:12

20:17

21:04

21:42

Escola del Mar

5:40

3:54

3:50

1:33

2:15

3:05

0:47

0:38

Lucia Rivero De Aguilar Martin

21:43

5:39

9:39

13:34

14:59

17:12

20:18

21:10

21:43

Escola del Mar

5:39

4:00

3:55

1:25

2:13

3:06

0:52

0:33

Berta Ros Bru

28:36

4:27

7:32

12:41

14:22

18:01

23:46

27:49

28:36

Escola del Mar

4:27

3:05

5:09

1:41

3:39

5:45

4:03

0:47

Iu Sarda Bosch

16:57

3:07

5:03

7:46

9:55

11:45

15:18

15:56

16:57

8:21

Escola Orlandai

3:07

1:56

2:43

2:09

1:50

3:33

0:38

1:01

*51

Abril Simon Serrano

23:38

4:15

8:50

13:30

15:00

17:30

21:44

22:53

23:38

Escola del Mar

4:15

4:35

4:40

1:30

2:30

4:14

1:09

0:45

Aran Tagliavini Solanas

16:14

2:36

-----

-----

9:13

11:02

14:41

15:19

16:14

7:50

Escola Orlandai

2:36

6:37

1:49

3:39

0:38

0:55

*51

Roc Trillo Cabrol

15:58

2:11

3:54

6:48

8:27

10:28

14:06

15:14

15:58

FCOC (xino xano)

2:11

1:43

2:54

1:39

2:01

3:38

1:08

0:44

Maximilian Velasco Garcia

26:40

4:21

8:51

14:21

15:40

19:13

24:29

25:19

26:40

Escola del Mar

4:21

4:30

5:30

1:19

3:33

5:16

0:50

1:21

Artai Vidal Pérez

25:55

3:55

7:40

11:24

13:04

16:15

22:22

24:42

25:55

Escola Ferran i Clua

3:55

3:45

3:44

1:40

3:11

6:07

2:20

1:13

Martí Vidal Pérez

17:07

3:16

7:08

10:33

11:31

13:02

15:45

16:28

17:07

Escola Ferran i Clua

3:16

3:52

3:25

0:58

1:31

2:43

0:43

0:39

Nil Vilella Casas

18:03

3:09

6:31

9:27

11:54

13:29

16:36

17:27

18:03

Escola Claret

3:09

3:22

2:56

2:27

1:35

3:07

0:51

0:36

 

 

 

 

Benjamí Masculí (13)

1,3 km

9 C

 

Pos

Nom

Temps

 

1(31)

2(37)

3(32)

4(51)

5(34)

6(36)

7(35)

8(38)

9(200)

Meta

 

1

Oriol Bossa Valls

12:14

1:29

2:38

3:37

5:49

6:33

7:53

10:12

11:25

11:51

12:14

FCOC (COC)

1:29

1:09

0:59

2:12

0:44

1:20

2:19

1:13

0:26

0:23

2

Biel Mateo Guerrero

14:26

2:18

3:37

4:55

7:27

8:23

9:34

11:57

13:12

13:43

14:26

Escola del Mar

2:18

1:19

1:18

2:32

0:56

1:11

2:23

1:15

0:31

0:43

3

Alex Simon Serrano

14:31

2:18

3:37

4:54

7:26

8:22

9:34

12:08

13:11

13:42

14:31

Escola del Mar

2:18

1:19

1:17

2:32

0:56

1:12

2:34

1:03

0:31

0:49

4

Oriol Perez Rodríguez

14:32

2:12

3:43

4:55

7:30

8:26

9:42

12:06

13:19

13:55

14:32

Escola del Mar

2:12

1:31

1:12

2:35

0:56

1:16

2:24

1:13

0:36

0:37

5

Lucas Rivero Martínez

14:34

2:16

3:44

4:49

7:42

8:28

9:36

11:59

13:24

13:49

14:34

Escola del Mar

2:16

1:28

1:05

2:53

0:46

1:08

2:23

1:25

0:25

0:45

6

Jaïr Navarro Regué

15:18

1:48

4:55

5:32

8:30

9:14

10:35

12:44

14:25

14:58

15:18

Escola Orlandai

1:48

3:07

0:37

2:58

0:44

1:21

2:09

1:41

0:33

0:20

7

Joel Escayola Solà

17:51

2:10

3:21

5:01

7:40

8:25

10:04

15:36

16:57

17:31

17:51

FCOC (COC)

2:10

1:11

1:40

2:39

0:45

1:39

5:32

1:21

0:34

0:20

8

Nil Aguilar Miñana

18:04

2:05

4:11

5:33

9:47

10:39

12:39

15:35

17:04

17:41

18:04

Escola del Mar

2:05

2:06

1:22

4:14

0:52

2:00

2:56

1:29

0:37

0:23

9

Roger Obrador Montori

22:05

2:29

4:48

6:42

10:54

12:01

14:00

18:41

20:40

21:42

22:05

Independent

2:29

2:19

1:54

4:12

1:07

1:59

4:41

1:59

1:02

0:23

10

Pol Manzano Llobet

24:12

2:55

5:12

7:05

12:57

14:26

16:39

20:33

22:56

23:50

24:12

Escola del Mar

2:55

2:17

1:53

5:52

1:29

2:13

3:54

2:23

0:54

0:22

11

Diego Velasco Martín

24:48

2:59

4:32

9:14

13:51

14:58

18:19

21:36

23:25

24:05

24:48

Escola Guinardo

2:59

1:33

4:42

4:37

1:07

3:21

3:17

1:49

0:40

0:43

12

Àritz Calleja Vilaseca

24:57

3:01

4:57

9:14

13:53

15:02

18:25

21:40

23:26

24:09

24:57

Escola Guinardo

3:01

1:56

4:17

4:39

1:09

3:23

3:15

1:46

0:43

0:48

13

Èric Pérez Mena

25:00

3:03

4:45

9:16

13:56

15:03

19:06

21:38

23:29

24:09

25:00

Escola Guinardo

3:03

1:42

4:31

4:40

1:07

4:03

2:32

1:51

0:40

0:51

 

 

 

 

Benjamí Femení (5)

1,3 km

9 C

 

Pos

Nom

Temps

 

1(31)

2(37)

3(32)

4(51)

5(34)

6(36)

7(35)

8(38)

9(200)

Meta

 

1

Ona Domingo Arnau

14:35

2:20

3:54

5:04

7:40

8:39

9:55

12:11

13:25

14:03

14:35

Escola del Mar

2:20

1:34

1:10

2:36

0:59

1:16

2:16

1:14

0:38

0:32

2

Zoe Herrero Garriga

16:24

2:24

3:52

5:22

8:34

9:29

11:06

13:37

15:19

16:02

16:24

Escola Baldiri Reixac

2:24

1:28

1:30

3:12

0:55

1:37

2:31

1:42

0:43

0:22

3

Ona Meseguer Andreu

17:56

1:56

4:04

5:11

8:43

9:46

11:26

15:36

17:03

17:33

17:56

Escola Bogatell

1:56

2:08

1:07

3:32

1:03

1:40

4:10

1:27

0:30

0:23

4

Júlia Rico I Parrilla

15:08

2:14

-----

4:53

7:46

8:29

10:03

12:07

14:08

14:38

15:08

Independent

2:14

2:39

2:53

0:43

1:34

2:04

2:01

0:30

0:30

5

Berta Marti Llompart

   

   24:17

9:14

11:27

14:46

-----

19:28

20:57

-----

-----

23:49

24:17

3:09

Escola Claret

9:14

2:13

3:19

4:42

1:29

2:52

0:28

*35

6:27

18:13

*38

*33

 

 

 

 

Aleví Masculí (3)

1,8 km

11 C

 

Pos

Nom

Temps

 

1(34)

2(51)

3(32)

4(37)

5(31)

6(36)

7(35)

8(38)

9(50)

10(42)

11(200)

Meta

 

1

Martí Méndez Santamaria

14:15

1:58

2:32

4:30

5:10

6:17

7:57

9:56

10:57

11:52

13:40

14:02

14:15

FCOC (BO)

1:58

0:34

1:58

0:40

1:07

1:40

1:59

1:01

0:55

1:48

0:22

0:13

2

Jan Ginesta Gorro

50:03

3:46

5:37

9:47

13:11

14:50

29:34

32:42

34:18

37:14

48:34

49:35

50:03

Independent

3:46

1:51

4:10

3:24

1:39

14:44

3:08

1:36

2:56

11:20

1:01

0:28

3

Aniol Gargallo Pujol

   31:28

2:20

3:47

6:19

7:26

9:50

13:45

20:16

-----

26:58

30:20

31:10

31:28

Escola Baldiri Reixac

2:20

1:27

2:32

1:07

2:24

3:55

6:31

6:42

3:22

0:50

0:18

 

 

 

 

Aleví Femení (4)

1,8 km

11 C

 

Pos

Nom

Temps

 

1(34)

2(51)

3(32)

4(37)

5(31)

6(36)

7(35)

8(38)

9(50)

10(42)

11(200)

Meta

 

1

Magalí Casafont Viñals

29:40

8:17

9:25

12:38

13:41

15:03

17:06

21:26

23:02

24:58

27:59

29:14

29:40

FCOC (BO)

8:17

1:08

3:13

1:03

1:22

2:03

4:20

1:36

1:56

3:01

1:15

0:26

2

Mireia Daví Ribé

38:29

5:10

5:54

11:51

13:36

15:54

19:55

24:40

28:17

30:20

35:10

38:09

38:29

Institut Jaume Balmes

5:10

0:44

5:57

1:45

2:18

4:01

4:45

3:37

2:03

4:50

2:59

0:20

3

Ona Ferrer Rodriguez

37:51

4:07

5:16

-----

13:34

16:22

20:39

25:48

29:25

32:41

36:01

37:19

37:51

Escola Orlandai

4:07

1:09

8:18

2:48

4:17

5:09

3:37

3:16

3:20

1:18

0:32

6:20

*33

4

Ràdia Corbinos Paris

38:13

4:27

5:34

-----

13:55

16:44

21:09

26:04

29:47

33:01

36:29

37:35

38:13

Escola Orlandai

4:27

1:07

8:21

2:49

4:25

4:55

3:43

3:14

3:28

1:06

0:38

6:40

*33

 

 

 

 

Infantil Masculí (18)

2,2 km

13 C

 

Pos

Nom

Temps

 

1(31)

2(32)

3(51)

4(34)

5(36)

6(35)

7(44)

8(49)

9(46)

10(47)

11(48)

12(42)

13(200)

Meta

 

1

Carlit Tölkkö Valledor

15:31

1:11

1:48

3:19

3:48

4:48

6:27

8:47

10:07

10:55

11:49

12:49

14:36

FCOC (BO)

1:11

0:37

1:31

0:29

1:00

1:39

2:20

1:20

0:48

0:54

1:00

1:47

15:16

15:31

0:40

0:15

2

Pau Gargallo Pujol

15:56

1:21

2:03

3:44

4:14

5:08

6:52

9:03

10:40

11:21

12:18

13:10

14:57

Escola Baldiri Reixac

1:21

0:42

1:41

0:30

0:54

1:44

2:11

1:37

0:41

0:57

0:52

1:47

15:40

15:56

0:43

0:16

3

Unax Reig Zuazu

17:03

1:04

1:57

3:34

4:08

5:12

6:48

9:11

10:41

12:18

13:19

14:18

16:07

Institut Jaume Balmes

1:04

0:53

1:37

0:34

1:04

1:36

2:23

1:30

1:37

1:01

0:59

1:49

16:49

17:03

0:42

0:14

4

Iu Llacer Arribas

17:08

1:01

1:47

3:14

3:50

5:17

6:57

8:57

11:04

12:39

13:25

14:27

16:20

Institut Jaume Balmes

1:01

0:46

1:27

0:36

1:27

1:40

2:00

2:07

1:35

0:46

1:02

1:53

16:54

17:08

0:34

0:14

5

Ibai Arbonies Bigas

17:59

1:22

2:27

4:33

5:05

6:05

7:56

10:41

12:19

13:20

14:11

15:20

16:59

Independent

1:22

1:05

2:06

0:32

1:00

1:51

2:45

1:38

1:01

0:51

1:09

1:39

17:41

17:59

0:42

0:18

6

Aleix Barrios Carballo

19:36

1:17

2:11

3:57

4:34

5:50

8:03

10:48

13:15

14:16

15:13

16:11

18:27

Independent

1:17

0:54

1:46

0:37

1:16

2:13

2:45

2:27

1:01

0:57

0:58

2:16

19:16

19:36

0:49

0:20

7

Alexandre Planells Vanimal

19:44

1:11

2:07

5:09

5:39

6:53

8:48

11:13

13:13

14:12

15:31

16:44

18:43

Institut Jaume Balmes

1:11

0:56

3:02

0:30

1:14

1:55

2:25

2:00

0:59

1:19

1:13

1:59

19:28

19:44

0:45

0:16

8

Biel Guasch Pont

21:17

1:38

2:27

4:52

5:26

6:32

8:45

11:21

12:47

14:07

16:24

17:54

20:12

Escola Guinardo

1:38

0:49

2:25

0:34

1:06

2:13

2:36

1:26

1:20

2:17

1:30

2:18

21:01

21:17

0:49

0:16

9

Enric Casafont Viñals

21:34

1:39

2:54

5:09

5:50

6:49

9:03

11:54

13:42

15:47

16:44

18:05

20:11

FCOC (BO)

1:39

1:15

2:15

0:41

0:59

2:14

2:51

1:48

2:05

0:57

1:21

2:06

21:18

21:34

1:07

0:16

10

Miquel Borràs Alibès

21:57

1:38

2:27

4:07

4:48

5:46

7:34

9:53

15:24

16:20

17:20

18:40

20:52

Escola Baldiri Reixac

1:38

0:49

1:40

0:41

0:58

1:48

2:19

5:31

0:56

1:00

1:20

2:12

21:43

21:57

0:51

0:14

11

Pau Gonzalez Bernabeu

23:08

2:05

3:12

5:02

5:39

6:39

9:01

11:19

15:58

17:11

18:09

20:15

22:03

Escola del Mar

2:05

1:07

1:50

0:37

1:00

2:22

2:18

4:39

1:13

0:58

2:06

1:48

22:51

23:08

0:48

0:17

12

Pol Monroy Tornos

25:08

1:15

2:31

4:57

5:33

8:01

9:52

13:36

15:43

16:55

17:59

20:21

22:39

Escola Guinardo

1:15

1:16

2:26

0:36

2:28

1:51

3:44

2:07

1:12

1:04

2:22

2:18

24:53

25:08

2:14

0:15

13

Arnau Gàlvez Carreras

32:17

1:23

4:01

7:29

8:33

10:18

13:10

16:52

21:42

24:45

25:43

27:24

30:37

Institut Jaume Balmes

1:23

2:38

3:28

1:04

1:45

2:52

3:42

4:50

3:03

0:58

1:41

3:13

31:57

32:17

1:20

0:20

14

Arnau Farré Malé

32:18

1:21

3:57

7:26

8:31

10:18

12:56

16:51

21:47

24:44

25:43

27:10

30:37

Institut Jaume Balmes

1:21

2:36

3:29

1:05

1:47

2:38

3:55

4:56

2:57

0:59

1:27

3:27

32:04

32:18

1:27

0:14

15

Milo Vila Alsans

32:19

2:12

4:37

9:18

10:25

11:48

14:08

19:26

21:54

23:18

25:33

27:31

30:33

Institut Jaume Balmes

2:12

2:25

4:41

1:07

1:23

2:20

5:18

2:28

1:24

2:15

1:58

3:02

31:49

32:19

1:16

0:30

16

Axel Alcay Martinez

32:20

1:39

2:34

4:51

5:57

17:31

19:23

22:10

23:45

24:32

25:29

26:57

30:05

Independent

1:39

0:55

2:17

1:06

11:34

1:52

2:47

1:35

0:47

0:57

1:28

3:08

32:01

32:20

1:56

0:19

17

Theo Gomariz Sucupira

35:22

1:37

3:41

12:58

13:32

14:33

16:36

20:08

25:51

26:57

28:37

31:56

34:19

Institut Jaume Balmes

1:37

2:04

9:17

0:34

1:01

2:03

3:32

5:43

1:06

1:40

3:19

2:23

35:04

35:22

6:45

7:53

0:45

0:18

*34

*36

18

Salvador David Gonzalez Teran

44:55

4:58

8:35

13:30

15:00

17:44

21:08

26:50

29:37

31:35

35:25

38:10

42:44

Institut Jaume Balmes

4:58

3:37

4:55

1:30

2:44

3:24

5:42

2:47

1:58

3:50

2:45

4:34

44:21

44:55

1:37

0:34

 

 

 

 

Infantil Femení (9)

2,2 km

13 C

 

Pos

Nom

Temps

 

1(31)

2(32)

3(51)

4(34)

5(36)

6(35)

7(44)

8(49)

9(46)

10(47)

11(48)

12(42)

13(200)

Meta

 

1

Clara Ibañez Millan

22:05

1:29

2:39

4:58

5:32

7:13

9:32

12:13

14:01

15:10

16:18

18:48

21:02

Institut Jaume Balmes

1:29

1:10

2:19

0:34

1:41

2:19

2:41

1:48

1:09

1:08

2:30

2:14

21:47

22:05

0:45

0:18

2

Èlia Manzano Llobet

23:17

1:28

2:46

5:41

6:11

7:18

9:49

12:56

15:20

17:25

18:30

20:00

22:15

FCOC (COC)

1:28

1:18

2:55

0:30

1:07

2:31

3:07

2:24

2:05

1:05

1:30

2:15

23:02

23:17

0:47

0:15

3

Joana Calvo Pons

23:41

1:06

3:28

5:31

6:07

7:19

9:08

11:51

17:03

18:17

19:15

20:23

22:51

Institut Jaume Balmes

1:06

2:22

2:03

0:36

1:12

1:49

2:43

5:12

1:14

0:58

1:08

2:28

23:26

23:41

0:35

0:15

4

Lidia Silvestre

26:40

1:31

3:03

5:40

6:37

8:16

10:26

13:39

16:29

19:41

21:04

22:35

25:24

Independent

1:31

1:32

2:37

0:57

1:39

2:10

3:13

2:50

3:12

1:23

1:31

2:49

26:16

26:40

0:52

0:24

5

Júlia Gómez Medina

29:53

1:26

2:57

6:26

7:01

8:38

12:08

16:25

21:19

22:25

23:35

25:17

28:08

Escola Guinardo

1:26

1:31

3:29

0:35

1:37

3:30

4:17

4:54

1:06

1:10

1:42

2:51

29:32

29:53

1:24

0:21

6

Martina Perez Rodríguez

31:05

2:08

6:40

9:41

10:41

12:10

14:29

18:26

20:45

22:53

24:06

26:32

29:45

Escola del Mar

2:08

4:32

3:01

1:00

1:29

2:19

3:57

2:19

2:08

1:13

2:26

3:13

30:47

31:05

1:02

0:18

7

Yelena Fernandez Adou

35:22

1:51

3:37

6:55

7:33

9:59

12:18

17:51

24:41

28:48

29:36

31:14

34:00

Institut Jaume Balmes

1:51

1:46

3:18

0:38

2:26

2:19

5:33

6:50

4:07

0:48

1:38

2:46

34:58

35:22

0:58

0:24

8

Bruna Cortés Peñalver

41:59

1:52

3:34

6:50

7:28

10:06

12:32

29:02

31:38

33:28

34:45

37:33

40:08

Institut Jaume Balmes

1:52

1:42

3:16

0:38

2:38

2:26

16:30

2:36

1:50

1:17

2:48

2:35

41:21

41:59

1:13

0:38

9

Lucia Lopez Barber

50:35

4:56

7:28

11:08

12:49

15:23

19:39

25:12

35:52

42:30

43:44

46:03

49:16

Institut Jaume Balmes

4:56

2:32

3:40

1:41

2:34

4:16

5:33

10:40

6:38

1:14

2:19

3:13

50:13

50:35

0:57

0:22

 

 

 

 

Famílies (5)

2,2 km

13 C

 

Pos

Nom

Temps

 

David Fitó Ferré

58:55

5:08

10:01

16:19

17:18

20:16

27:38

34:02

38:35

42:54

47:14

51:14

57:05

Independent

5:08

4:53

6:18

0:59

2:58

7:22

6:24

4:33

4:19

4:20

4:00

5:51

58:21

58:55

1:16

0:34

Pere Grau Ulied

1:01:07

3:20

6:26

15:03

17:30

19:38

23:55

31:53

35:07

39:49

41:23

47:04

55:28

Independent

3:20

3:06

8:37

2:27

2:08

4:17

7:58

3:14

4:42

1:34

5:41

8:24

1:00:23

1:01:07

9:55

4:55

0:44

*33

Eva Lopez Castaño

1:08:13

4:09

11:59

-----

18:00

20:35

26:35

42:07

-----

54:27

57:30

1:00:04

1:05:40

Independent

4:09

7:50

6:01

2:35

6:00

15:32

12:20

3:03

2:34

5:36

-----

1:08:13

16:47

48:10

2:33

*33

*45

Sara Montero

46:07

3:53

7:33

11:49

13:33

17:29

21:08

26:37

31:31

33:09

35:50

38:11

43:31

Independent

3:53

3:40

4:16

1:44

3:56

3:39

5:29

4:54

1:38

2:41

2:21

5:20

45:29

46:07

1:58

0:38

Cristina Musach Capdevila

41:37

2:21

4:02

6:58

8:15

9:43

12:56

22:00

27:00

30:08

32:11

34:08

37:39

Independent

2:21

1:41

2:56

1:17

1:28

3:13

9:04

5:00

3:08

2:03

1:57

3:31

41:12

41:37

3:33

0:25

 

 

 

 

Cadet Masculí (7)

2,6 km

14 C

 

Pos

Nom

Temps

 

1(51)

2(32)

3(31)

4(34)

5(36)

6(35)

7(44)

8(45)

9(52)

10(46)

11(47)

12(48)

13(42)

14(200)

Meta

 

1

Joan Méndez Santamaria

16:21

3:14

4:39

5:24

6:32

7:17

8:36

10:16

10:54

11:49

12:35

13:19

14:07

FCOC (BO)

3:14

1:25

0:45

1:08

0:45

1:19

1:40

0:38

0:55

0:46

0:44

0:48

15:35

16:05

16:21

1:28

0:30

0:16